2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Mures
  6. Operatori utilaje - Sangeorgiu de Mures
Postat 26 aprilie 2024

Angajăm tractorist în agricultură

Localizare

Sangeorgiu de Mures

Suntem în căutarea unui TRACTORIST pentru a executa mecanizat lucrări agricole în zona Sângeorgiu de Mureș/ Ceuașu de Câmpie

Principalele atribuții ale postului sunt:

- execută mecanizat lucrări agricole pentru toată gama de lucrări în câmp (însămânțare, întreținere culturi, recoltare) precum şi alte lucrări pentru producţia de cereale.

- transportă produsele agricole din câmp la locul de depozitare

- execută lucrările de întreţineri zilnice şi periodice precum și reparații la tractoare

Educație și experiență:

• Cu experiență

• Permis categoria B (obligatoriu) și Tr

Beneficii salariale:

- salariu fix

- tichete de masă

- prime de sărbători

Localitate

Sangeorgiu de Mures,

Mures

Mures, Sangeorgiu de Mures
ID: 269559793