2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Echipa La Romana dal 1947
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Vanzator inghetata artizanala - Bucuresti

Salariu

3 000 - 3 700 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studenti

Descriere

Candidatul Ideal

Dacă ești o fire pozitivă, comunicativă, organizată și mereu cu zâmbetul pe buze, ne-ar plăcea să faci parte din echipa noastră.

Descrierea jobului

Particularitatea gelateriei „La Romana dal 1947” este remarcată prin studiul fiecărui detaliu atât calitativ, cât și estetic, astfel încât clientul să se simtă întâmpinat într-un loc cald și elegant, unde să poată savura înghețata noastră artizanală.

  • Vei întâmpina clienții și vei oferi sugestii și detalii despre produsele noastre.

  • Vei promova și vinde produsele gelateriei “La Romana dal 1947”, creând o experiență plăcută cu clientul.

  • Vei gestiona împreună cu echipa întreaga activitate din cadrul gelateriei.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Tichete de masă;

  • Bonusuri din vânzări;

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 268946853