2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Targu Frumos
Postat 25 aprilie 2024

Angajăm vânzător - Magazin de vinuri Strunga

Salariu

2 500 - 3 900 lei

Localizare

Targu Frumos

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Căutăm o persoană pasionată de vinuri, cu dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniu, pentru a se alătura echipei noastre în calitate de specialist în vânzări de vinuri. Experiența anterioară în industria vinului este un avantaj, însă suntem deschiși să oferim training și suport pentru cei interesați să își construiască o carieră în acest domeniu.

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

  • Consultarea clienților în alegerea vinurilor potrivite pentru diverse ocazii sau preferințe

  • Menținerea și gestionarea stocurilor de vinuri în magazin

  • Asigurarea unei prezențe prietenoase și zâmbitoare în interacțiunea cu clienții

  • Promovarea și vânzarea vinurilor, în concordanță cu standardele noastre de calitate și serviciu

Cerințe:

  • Permisiunea de conducere pentru a putea ajunge la locul de muncă

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare

  • Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la noile informații

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă pasionată de vin și de a lucra într-un mediu plin de entuziasm

  • Training și sprijin pentru dezvoltarea abilităților în domeniul vinurilor

  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să îți împărtășești pasiunea pentru vinuri cu clienții noștri, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa noastră de e-mail sau să ne contactezi telefonic pentru mai multe detalii.

Locație: Magazinul nostru de vinuri din Strunga

Te așteptăm să te alături echipei noastre!

Localitate

Targu Frumos,

Iasi

Iasi, Targu Frumos
ID: 269220273