2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Constanta
  6. Muncitori constructii - Mamaia
Postat 09 aprilie 2024

Angajam zugravi, conditii avantajoase

Salariu

4 000 lei

Localizare

Mamaia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: RO2984328

Hotelul nostru de lux, situat în frumoasa stațiune Mamaia, este în căutarea unui zugrav dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți pasionat de arta zugrăvelii și aveți experiență în domeniu, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Realizarea lucrărilor de zugrăveli interioare și exterioare conform standardelor și cerințelor hotelului.

  • Pregătirea suprafețelor pentru vopsire, aplicarea stratului de grund și vopsirea finală.

  • Asigurarea calității și finisării impecabile a lucrărilor efectuate.

  • Respectarea termenelor limită și a programului de lucru stabilit.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul zugrăvelii.

  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă.

  • Atitudine pozitivă și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a lucra eficient și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractive.

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Program de luni pana vineri 8:00-16:00

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la menținerea standardelor ridicate ale hotelului nostru, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre posibilitatea colaborării pe termen lung în cadrul hotelului nostru.

Localitate

Mamaia,

Constanta

Constanta, Mamaia
ID: 267219485