2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Clinceni
Postat 29 aprilie 2024

Angajare Agent Vanzari

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Clinceni

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: Ro 43067012

Descriere

Coffeecraft Industries isi mareste echipa!

Angajam AGENT VANZARI automate vending (cafea / plati facturi).

Dorim in echipa noastra o persoana serioasa, care se adapteaza usor si isi doreste un loc de munca stabil.

Responsabilitati:

- Promovarea companiei si a produselor in teritoriu;

- Dezvoltarea si intretinerea relatiei cu clientii;

- Acordare de consultanta;

- Realizarea targhetului de clienti;

- Incheierea de contracte.

Cerinte:

- Experienta in vanzari pe teren;

- Persoana tanara, dinamica, serioasa;

- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Studii medii, superioare;

- Permis de conducere cat. B (fara incidente).

Ce oferim?

- Salariu fix + comision din vanzari + bonuri de masa;

- seriozitate;

- masina + telefon de serviciu

CoffeeCraft Industries este dezvoltatorul si distribuitorul primului automat pentru vending compact ce ofera alaturi de o cafea savuroasa extinderea serviciilor electronice si integrarea acestora prin tehnologie de ultima generatie pentru solutii de e-payment din Romania

Localitate

Clinceni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Clinceni
ID: 269352108