2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 6
Postat 05 aprilie 2024

Angajare asistent manager /domeniul constructii

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 26628654

Societate de constructii cautam asistent manager -cunostintele juridice si economice sunt un avantaj .

CERINTE :

  • Absolvent studii superioare profil juridic/economic

  • Experienta relevanta de minim 3 ani intr-o pozitie similara constituie un avantaj

  • Cunostinte juridice

  • Limba engleza – nivel mediu (scris, vorbit, citit)

  • Cunostinte avansate de operare PC: Outlook, Internet Explorer,  MS Office (Excel, Word)

  • Permis de conducere

Birou Calea Plevnei nr. 141 C, Sector 6

RESPONSABILITATI :

  • Intocmirea contractelor comerciale si a actelor aditionale la contractele in desfasurare;

  • Interpretarea dpdv juridic a diferitelor documente;

  • Depunere si urmarire solicitari catre institutiile statului.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 261485757