2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Cluj
  6. Personal curatenie si cameristi - Cluj-Napoca
Postat 21 aprilie 2024

Angajare Camerista

Salariu

2 800 - 3 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO39464634

Descriere

Anunț de Angajare: Cameristă

Hotel Gorgeous Villa caută o persoană motivată și cu experiență pentru a se alătura echipei noastre în calitate de cameristă. Suntem în căutarea unei persoane responsabile, atente la detalii și dedicate în asigurarea unui mediu curat și plăcut pentru oaspeții noștri.

*Responsabilități:*

- Curățarea și întreținerea camerei de hotel conform standardelor noastre

- Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor

- Asigurarea că toate facilitățile din camera de hotel sunt în stare de funcționare

- Raportarea oricăror probleme sau deteriorări găsite în camere

- Respectarea regulilor de confidențialitate și securitate

*Cerințe:*

- Experiență anterioară în domeniul hotelier sau într-o poziție similară

- Abilități de comunicare și relaționare cu oaspeții

- Atentă la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic

- Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători

- Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă

*Oferim:*

- Salariu competitiv

- Mediu de lucru plăcut și profesionist

- Oportunități de avansare în cadrul companiei

- Beneficii suplimentare

Dacă sunteți interesată și îndepliniți cerințele noastre, vă rugăm să ne contactați telefonic la numărul 07********99 pentru mai multe informații.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 265701077