2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Dispeceri
  5. Dispeceri - Suceava
  6. Dispeceri - Radauti
Postat 21 aprilie 2024

Angajare dispecer transport marfa

Localizare

Radauti

Angajam coleg in dispecerat pentru coordonare flota de camioane!

  • Cerinte:

Cunostinte medii / avansat de limba engleza scris + vorbit;

Bune cunostinte de operare PC (MS Office, Word, Excel, Internet etc);

Abilitati de comunicare si orientare rapida pentru rezolvarea problemelor;

Experienta in orice domeniu ce tine de tranportul de marfuri este un avantaj ,dar putem oferi si instructaj pentru formarea profesionala, conditia de baza fiind cunoasterea limbii engleze!

  • Responsabilitati:

Preluarea si transmiterea comenzilor de transport de la clienti catre soferi;

Centralizarea comenzilor de transport si ale documentelor de tranport;

Planificarea eficienta rutelor si a activitatii conform cerintelor clientilor si a legislatiei in vigoare;

Transimiterea detaliilor soferilor si pastrarea legaturii permanente cu acestia;

Conditii:

Pachet salarial motivant + bonus;

Posibilitate de dezvoltare ;

Loc de munca stabil, intr-o echipa tanara si dinamica.

Localitate

Radauti,

Suceava

Suceava, Radauti
ID: 255430415