2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Cluj
  6. Contabilitate - Cluj-Napoca
Postat 17 mai 2024

Angajare economist

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Societate comerciala angajeaza economist, program de lucru full time.

Persoana pe care o cautam terbuie sa fie responsabila, cu o gandire analitica si meticuloasa, atitudine pozitiva si cooperanta, seriozitate, rabdare si autocontrol, bune abilitati de comunicare si spirit organizatoric.

Experianta

  • Studii superioare in domeniul economic;

  • Cunostinte de legislatie fiscala;

  • Experienta intr-o pozitie similara de minim 3 ani.

  • Experientă în utilizarea  WinMentor , REVISAL

  • Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office

   Responsabilitati

  • Verificarea, prelucrarea și introducerea în programul de contabilitate a documentelor contabile;

  • Intocmirea și verificarea documentelor financiare, inclusiv facturi, chitanțe și registre contabile;

  • Monitorizarea și reconcilierea conturilor financiare;.

  • Intocmire state de plata,  contracte de munca, adeverinte

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267556454