2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Brasov
  6. Sudori - Brasov
METAL TECH
Postat 21 aprilie 2024

Angajare LACATUS CONFECTII METALICE / AJUSTOR cu sau fara experienta

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Societatea Metal Technics Romania din Cristian, Braşov angajeaza LACATUS CONFECTII METALICE cu si fara experienta pentru fabrica noastra din Romania.

Candidatul ideal este o persoana serioasa, dornica de invatare si atenta la detalii.

Cerinte:

  • calificare profesionala: Lacatus mecanic, constituie avantaj;

  • experiența anterioară in lacatuserie si ajustare piese metalice;

  • abilitati tehnice si cunostinte desen tehnic.

 Responsabilități:

  • Realizarea de ajustari, polizari, slefuiri de precizie pe tabla subtire din otel, inox și aluminiu, in conformitate cu planul de lucru și dosarul de productie, sub conducerea șefului de echipa.

 Beneficii:

  • salariu motivant;

  • tichete de masa;

  • bonus randament;

  • prime de fidelitate;

  • pachet servicii medicale la Medlife;

  • transportul asigurat sau decontat;

  • posibilitati multiple de avansare.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267278627