2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 2
Postat Azi la 09:40

Angajare lucratator comercial

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO49495220

Descriere

Lucrător Comercial – Bacania Piața Mara-muuu

Bacania Piața Mara-muuu, o afacere dinamică și prietenoasă cu clienții, este în căutarea unei echipe  de lucrătoi comerciali pasionati și dedicati. Dacă te încadrezi în descrierea de mai jos, te invităm să aplici pentru acest post!

*Responsabilități:*

- Oferirea unui serviciu clienți excepțional, primind și asistând clienții în cumpărături și oferindu-le sfaturi despre produsele noastre.

- Gestionarea inventarului, inclusiv recepționarea și etichetarea produselor, precum și asigurarea unei stocuri corecte și a unui aspect plăcut al magazinului.

- Pregătirea și ambalarea produselor în mod corespunzător conform standardelor de siguranță alimentară.

- Menținerea curățeniei și a ordinei în întreaga zonă de lucru, inclusiv a vitrinelor și a suprafețelor de expunere.

*Cerințe:*

- Experiență anterioară în vânzări sau în industria alimentară reprezintă un avantaj.

- Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a răspunde eficient la cerințele clienților.

- Pasiune pentru industria alimentară și dorința de a învăța și de a se dezvolta în cadrul acesteia.

*Beneficii:*

- Oportunitatea de a lucra într-un mediu plin de energie și de a-ți dezvolta abilitățile în industria alimentară.

- Remunerare competitivă și beneficii suplimentare.

- Posibilitatea de avansare în cadrul companiei pe baza performanței și a angajamentului.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul Bacaniei Piața Mara-muuu, contacteaza la numarul de telefon.

Bacania Piața Mara-muuu promovează diversitatea și egalitatea de șanse în procesul de recrutare. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate.

Alătură-te echipei noastre și împreună vom crea o experiență de cumpărături extraordinară pentru clienții noștri!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 268833753