2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 6
Postat 21 mai 2024

Angajare Manipulanti - Pickeri Chiajna, Ilfov, STR. Complexului NR. 5

Salariu

2 700 - 3 600 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

S.C. Kara Distrib S.R.L., angajeaza manipulanti marfa - pickeri, pentru punctul de lucru care se afla in CHIAJNA, STR. COMPLEXULUI NR. 5, lîngă Carrefour Militari. Se ajunge cu masina 137 pina in incinta Carrefour Militari. Depozitul este la 500m de statia de masina.

Cerinte:

  • Persoana serioasa, responsabilă;

  • Experienta de cel putin 1 an in lucrul cu scanner portabil, liza manuala si / sau transpaleta;

  • Fara cazier;

  • Capacitate de lucru in echipa.

Responsabilitati:

- Efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionar;

- Executa comenzile conform notelor de comanda si raspunde de corectitudinea pregatirii marfurilor pentru distributie, conform indicatiilor primite de la gestionar;

- Participa la infolierea paletilor de marfa;

- Pastreaza si ajuta la curatarea locului unde isi desfasoara activitatea.

-Participa la efectuarea inventarelor.

Oferim:

Seriozitate

Carti de munca

Oferim extrabonusuri.

Program de lucru 5 zile pe săptămână

Se lucrează cu băuturi alcoolice și non-alcoolice, ape minerale, sucuri, chipsuri etc.

APLICA DOAR DACĂ ESTI PERSOANĂ SERIOASĂ dispusă să vină la un interviu.

Informatii suplimentare la tel: 0721 * 843 * 360 Dl Sandu Dîcă Marti - Vineri Ora 9-17

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 265586593