2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Mures
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sangeru de Padure
Postat 03 mai 2024

Angajare - Mecanic de Întreținere

Localizare

Sangeru de Padure

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Compania Marova Petfood este în căutarea unui Mecanic de Întreținere dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană cu experiență în domeniul mecanicii și a întreținerii echipamentelor industriale, avem o oportunitate excelentă pentru tine să te alături echipei noastre dinamică.

Responsabilități:

  • Efectuarea întreținerii preventive și corective a echipamentelor și mașinilor industriale conform planurilor stabilite.

  • Diagnosticarea și rezolvarea eficientă a problemelor tehnice.

  • Asigurarea funcționării optime a echipamentelor prin ajustări și reglaje precise.

  • Identificarea nevoilor de reparații majore și efectuarea acestora cu atenție la detalii.

  • Colaborarea cu echipa tehnică pentru optimizarea proceselor de producție.

  • Menținerea și actualizarea documentației relevante privind intervențiile tehnice.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul mecanicii și întreținerii industriale.

  • Cunoștințe solide în diagnosticarea și repararea echipamentelor tehnice.

  • Abilități bune de rezolvare a problemelor și luare a deciziilor în situații critice.

  • Cunoștințe de bază în citirea schemelor tehnice și a diagramei funcționale a echipamentelor.

  • Abilități excelente de comunicare și cooperare în echipă.

  • Atitudine pozitivă, orientată către rezultate și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.

  • Mediu de lucru stimulant și colaborativ..

Ești pasionat de mecanică și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată, te îndemnăm să ne trimiți CV-ul actualizat la adresa office[at]marova-petfood.com sau sa il depui aici.

Alătură-te echipei noastre și adu contribuția ta la menținerea operațiunilor noastre într-o formă optimă!

Localitate

Sangeru de Padure,

Mures

Mures, Sangeru de Padure
ID: 258645950