2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Mures
  6. Operatori utilaje - Santana de Mures
Postat 29 aprilie 2024

Angajare Operator Deservent Utilaje Buldoexcavator, Excavator

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Santana de Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 14892490

Descriere

Descriere:

Compania noastră caută un operator sau deservent de utilaje de construcții experimentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre specializate în montajul de conducte. Candidatul ideal va fi responsabil de operarea și întreținerea eficientă a diverselor utilaje de construcții, inclusiv buldoexcavatoare, excavatoare și mini încărcătoare frontale, în timp ce asigură executarea corectă a proiectelor de montaj de conducte.

Responsabilități:

  • Operați și întrețineți utilaje de construcții precum buldoexcavatoare, excavatoare și mini încărcătoare frontale în vederea montajului de conducte conform specificațiilor proiectului.

  • Asigurați respectarea reglementărilor și a procedurilor de siguranță în timpul lucrărilor de excavare și montaj de conducte.

  • Colaborați eficient cu echipa de construcții pentru a coordona activitățile și a menține un flux de lucru fluid și sigur.

  • Efectuați inspecții preventive și intervenții de mentenanță asupra utilajelor pentru a asigura funcționarea corespunzătoare și prevenirea întârzierilor în proiecte.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în operarea și întreținerea utilajelor de construcții pentru montajul de conducte în pământ.

  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă.

  • Cunoștințe solide despre procedurile de siguranță și regulile de lucru pentru lucrările de excavare și montaj de conducte.

  • Abilitatea de a citi și interpreta planurile și specificațiile proiectului.

  • Capacitatea de a lucra în medii variate și în diferite condiții meteorologice.

  • Disponibilitate de deplasare pe santierele din tara de Luni pana vineri.

  • Transportul, cazare si 2 mese pe zi asigurate pe santiere.

Beneficii:

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Pachet competitiv de beneficii și compensații.

  • Mediu de lucru stimulativ și dinamic în cadrul unei echipe profesioniste.

  • Salariul este pentru 8 ore/zi cu posibilitatea acumularii de ore suplimentare in plus fata de salar.

Dacă sunteți pasionat de industria construcțiilor și aveți experiența și abilitățile necesare pentru a ocupa acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. actualizat sau sa ne contactati la nr. de telefon: 07******72

Numai candidații selectați vor fi contactați pentru interviuri. Vă mulțumim pentru interesul dvs. în a face parte din echipa noastră!

Localitate

Santana de Mures,

Mures

Mures, Santana de Mures
ID: 266487116