2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 4
Postat 29 aprilie 2024

Angajare: Șofer de Distribuție

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unui șofer de distribuție dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre în cadrul companiei noastre în creștere. Dacă aveți abilități excelente de conducere, cunoștințe despre rutele de distribuție și o atitudine orientată către clienți, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:

- Livrarea și distribuirea produselor companiei către clienți în mod sigur, la timp și în conformitate cu standardele stabilite.

- Încărcarea și descărcarea produselor în vehiculele de distribuție.

- Respectarea regulilor de siguranță rutieră și a legislației aplicabile.

- Menținerea vehiculelor în stare bună de funcționare și raportarea oricăror probleme tehnice.

- Comunicarea eficientă cu echipa de logistică pentru optimizarea rutelor și a programelor de distribuție.

- Asigurarea unui nivel înalt de servicii clienților și gestionarea interacțiunilor în mod profesionist.

Cerințe:

- Experiență anterioară ca șofer de distribuție sau într-o poziție similară(constituie un avantaj).

- Permis de conducere categoria B( Cat. C constituie un avantaj)

- Cunoștințe solide despre regulile de siguranță rutieră și legislația de transport.

- Abilități excelente de comunicare și orientare către clienți.

- Capacitatea de a lucra independent și de a rezolva problemele care pot apărea în timpul distribuției.

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

- Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unei organizații în plină expansiune.

- Mediu de lucru stabil și profesionist.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră dinamică, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră. Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269144270