2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bacau
  6. Transport marfa - intern - Bacau
Postat 26 aprilie 2024

Angajare Șofer Transport Personal CAT B

Salariu

3 500 - 6 500 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 3

Suntem în căutarea unui șofer dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre într-o poziție de șofer de transport persoane cu mașină de 8+1 locuri. Candidatul ideal va fi disponibil pentru deplasări în țară și în străinătate și va fi capabil să ofere un serviciu de calitate clienților noștri.

Responsabilități:

  • Transportul sigur și eficient al pasagerilor în destinațiile stabilite.

  • Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță rutieră.

  • Menținerea mașinii în stare bună de funcționare și curățenie.

  • Comunicarea clară și politicoasă cu pasagerii.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în conducerea vehiculelor de transport persoane.

  • Permis de conducere categoria B cu experiență minimă de 4 ani.

  • Abilități excelente de comunicare și orientare spațială.

  • Flexibilitate pentru deplasări în țară și în străinătate.

  • Limba engleză reprezintă un avantaj.

  • Disponibilitate pentru a lucra la program variabil în funcție de necesitatea operațională.

Beneficii:

  • Salariu competitiv variabil între 3500 și 6000 RON, în funcție de experiență și performanțe.

  • Oportunități de dezvoltare profesională.

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 266679963