2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Constanta
  6. Personal curatenie si cameristi - Constanta
Postat 16 aprilie 2024

Angajare Supraveghetor jocuri Constanta

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Constanta

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cautam colegi pentru Sala de jocuri din Constanta!

Responsabilitati:

  • supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de joc;

  • ofera clientilor informatii despre modul de functionare al aparatelor si regulile de joc;

  • realizeaza platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti si incaseaza contravaloarea serviciilor.

Cerinte:

  • aspect placut si ingrijit;

  • bune abilitati de comunicare si relationare;

  • disponibilitate pentru lucru in echipa, dar si individual;

  • persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva;

  • responsabilitate, planificare si organizare;

  • disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

Beneficii:

  • program de lucru flexibil

  • training de specialitate

  • salariu fix

  • bonuri de masa

  • asigurare privata de sanatate

  • bonusuri trimestriale

  • echipa tanara si dinamica.

Despre noi:

Game World Romania este una dintre companiile reprezentative pe piata centrelor de divertisment din Romania, avand ca domeniu de activitate organizarea si exploatarea salilor de jocuri electronice. Compania este prezenta in Bucuresti si in alte 3 orase importante din tara: Constanta, Craiova si Alba Iulia.Inca de la inaugurarea primei sali de jocuri din capitala, in septembrie 1999, reteaua Game World Romania s-a extins continuu, ajungand in prezent la un total de 8 sali de jocuri cu peste 720 de posturi de joc si peste 500 de angajati. Game World Romania face parte din grupul de companii Game World, care se numara printre cele mai experimentate companii din Centrul si Estul Europei in domeniul jocurilor electronice.

Aplica cu un CV sau poti suna la numarul de telefon pentru mai multe detalii!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 267185735