2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Alexandru cel Bun
Postat 26 aprilie 2024

Angajare Tehnician Sisteme de Securitate & Electricieni de JT

Localizare

Alexandru cel Bun

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: 17677810

Descriere

  • Compania: STEFAN SECURITY SRL

  • Locație: Iasi

  • Tipul postului: Full-time

Descriere Companie:

STEFAN SECURITY este un lider recunoscut în domeniul securității și instalațiilor electrice, specializat în proiectarea, instalarea și întreținerea sistemelor avansate. Ne mândrim cu inovația și excelența în serviciile oferite, fiind partenerul ideal pentru soluții integrate de securitate și electrice.

Descriere Posturi:

Căutăm să angajăm Tehnicieni Sisteme de Securitate și Electricieni de Joasă Tensiune, persoane motivate și dornice să își dezvolte abilitățile într-un mediu profesional stimulativ.

Responsabilități

  • Instalarea și configurarea sistemelor de securitate (camere de supraveghere, sisteme de alarmă, control acces etc.)

  • Efectuarea de mentenanță preventivă și reparații ale sistemelor existente

  • Diagnosticarea și soluționarea problemelor tehnice

  • Colaborarea strânsă cu echipa de suport tehnic pentru optimizarea funcționării echipamentelor

  • Documentarea corectă a tuturor intervențiilor și activităților tehnice

  • Instalarea, întreținerea și reparația instalațiilor electrice de joasă tensiune

  • Asigurarea conformității instalațiilor cu normele ANRE

Cerințe:

  • Pasiune pentru tehnologie și dorință de dezvoltare în domeniul tehnic

  • Capacitatea de a învăța rapid și de a aplica noi cunoștințe în practică

  • Bune abilități de comunicare și lucru în echipă

  • Permis de conducere categoria B cu minim 3 ani de experiență

  • Experienta minimă în domeniul tehnic în Montarea echipamentelor de supraveghere video (camere CCTV), sisteme de alarmă anti-efracție și control acces, Configurarea software-ului aferent sistemelor pentru a corespunde nevoilor specifice ale clientului, Realizarea conexiunilor electrice necesare și configurarea rețelelor de comunicație pentru sistemele de securitate.

  • Atestare ANRE grad II, III sau IV pentru Electricieni

  • Experiență practică în domeniul instalațiilor electrice

Oferim:

  • Program de formare profesională și suport pentru certificări

  • Plata certificatului de calificare

  • Pachet salarial competitiv și beneficii

  • Oportunități de avansare

Cum să aplici: Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție pe WhatsApp la numarul +40*******64 Pentru informații suplimentare, contactați HR la 07******02.

Localitate

Alexandru cel Bun,

Iasi

Locație exactă
Iasi, Alexandru cel Bun
ID: 269541360