2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Vrancea
  6. Muncitori constructii - Focsani
Postat 24 aprilie 2024

angajeazam muncitor necalificat/calificat

Localizare

Focsani

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO22372862

Marcip Tech SRL  FOCSANI angajeaza muncitor necalificat/calificat pentru operatiuni de sablare

Nivel de carieră: Entry (0 – 2 ani), Middle (2 – 5 ani)

Locație: Focșani

Candidatul ideal:

Cerințe:

Ø  Inițiativă și capacitate de lucru in echipa

Ø  Muncitor calificat/necalificat

Reprezintă un avantaj:

Ø  Abilitati tehnice, deprinderi mestesugaresti, sau mecanice reprezinta avantaj

Descrierea jobului :

Ø  Operatiuni de sablare

Ø  Operatiuni de vopsire lichida si in camp electrostatic

Oferim:

Ø  Posibilitatea de invatare si dezvoltare la locul de munca, salariu motivant, bonuri de masa. Descrierea companiei suntem producator de confectii metalice si asigura servicii de sablare, vopsire si acoperiri cu Teflon.

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 269158674