2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Dolj
  6. Muncitori constructii - Craiova
Postat 11 aprilie 2024

Angajem necalificat pentru asistenta compresoare

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO31331071

Muncitor calificat/necalificat pentru vânzare și asistență compresoare de aer

S.C Robysa Comercial SRL caută un muncitor dedicat pentru a se alătura echipei noastre în Craiova. Dacă aveți pasiune pentru industria compresoarelor de aer și sunteți pregătit să vă implicați în vânzare și asistență, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Cerințe:

  • Permis de conducere valabil

  • Punctualitate și responsabilitate

  • Abilități mecanice constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Realizarea de reparatii la compresoare

  • Efectuarea schimburilor de ulei

  • Livrări și asistență pentru clienți

Beneficii:

  • Program de muncă stabil: 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămână

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și prietenoasă

  • Posibilități de avansare în cadrul companiei

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail [adresă de e-mail] sau să ne contactați la numărul [număr de telefon].

S.C Robysa Comercial SRL este un angajator care promovează diversitatea și oferă oportunități egale. Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate și vor fi evaluate în mod egal.

Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 268914089