2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Turda
Postat 11 mai 2024

Angajez casier (vanzator) in magazin de furaje

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Turda

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 6881996

Cerințe: Experiență anterioară în vânzări și servicii clienți (constituie avantaj).

- ⁠Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu oamenii.

- ⁠Cunoștințe despre produsele din domeniul furajelor (constituie un avantaj).

- ⁠Atitudine pozitivă, energică și orientată către rezultate.

Condiții: - Pachet salarial motivant și bonusuri în funcție de performanță.

-Salariul din oferta este net.

- Mediu de lucru plăcut și dinamic.

- Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Responsabilități:  Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite pentru animalele lor.

- ⁠Menținerea unui mediu curat și organizat în magazin.

- ⁠Procesarea comenzilor și încasarea plăților.

- ⁠Asigurarea satisfacției clienților prin oferirea unui serviciu prompt și eficient.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 232806746