2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Cluj
  6. Contabilitate - Cluj-Napoca
Postat 18 aprilie 2024

Angajez contabil

Localizare

Cluj-Napoca

Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Firma de contabilitate angajeaza contabil cu minim de experienta.

Aplica la acest job daca indeplinesti urmatoarele criterii:

·         Experienta in utilizarea MS Office , Saga;

·         Studii medii/superioare in domeniul economic-contabilitate;

·         Abilitati de comunicare verbala si scrisa;

·         Capacitatea de adaptare la schimbari;

·         Respectarea confidentialitatii datelor, clientii si colegii.

Responsabilitati :

·         Inregistrare documente contabile primare;

·         Evidenta obiectelor de inventar si a mijloacelor fixe;

·         Alte analize financiare si contabile specifice.

Se ofera:

·         Salariul se negociaza in cadrul interviului;

·         Prime de sarbatori;

·         Mediu de lucru placut;

Se asigura formarea la locul de munca.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266269138