2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Constanta
  6. Contabilitate - Medgidia
Postat 17 mai 2024

Angajez Contabil primar cu atributii de secretariat si teren

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Medgidia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRol deschis pentru persoane cu disabilitati

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila, serioasa, sociabila, cu o atentie distributiva in timpul programului de lucru si capabila de lucru in echipa (dorim colaborare pe termen lung).

Cerinte:

- Cunostinte operare PC (Windows, Office, Internet);

- Notiuni contabilitate primara;

- Abilitati bune de comunicare;

- Atentie distributiva;

- Rezistenta la stres;

- Loialitate, seriozitate, atitudine pozitiva.

- Absolvent liceu economic sau cel putin absolvent de cursuri de contabilitate primara.

Descrierea jobului:

- Contabilitate primara specifica birou de contabilitate, lucrari de secretariat (scanare de documente, procesare acte, etc.) - arhivarea in bune conditii a documentelor financiar-contabile,

- Relationarea cu clientii / furnizorii (telefon, email, deplasare pentru plasare sau ridicare documente)

- Deplasari la diverse institutii

- Alte sarcini administrative solicitate de managerul general.

Program lucru: Luni Vineri 09 18 (1 ora pauza)

Salariu se va discuta la interviu in functie de nivelul de cunostiinte.

Localitate

Medgidia,

Constanta

Constanta, Medgidia
ID: 270006462