2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Sibiu
  6. Curierat - Sibiu
Postat 13 mai 2024

Angajez Curier CARGUS

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNecesita permis de lucru / Requires work visaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 48384429

Descriere

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unei persoane responsabile, orientată către clienți și căreia îi place să lucreze intr-un mediu dinamic pentru poziția de curier. Dacă îți place să conduci și să fii în mișcare aceasta este oportunitatea excelentă pentru tine. Ca angajat al nostru, vei fi responsabil de colectarea și livrarea promptă și sigură a coletelor de la și către clienții noștri.

Descrierea jobului

-        Distribuirea și colectarea plicurilor și coletelor de la clienții din Sibiu;

-        Respectarea standardelor de calitate și procedurilor specifice ale companiei;

-        Gestionarea eficientă a traseelor și utilizarea optimă a resurselor;

-        Interacțiunea cu clienții într-un mod profesionist și amabil;

-        Asigurarea integrității și securității expedițiilor în timpul procesului de livrare si colectare.

Abilități

-        Permis de conducere categoria B (minim 2 ani de experiență);

-        Experiența de șofer într-o firmă de distribuție constituie un avantaj.

-        Atitudine pozitivă și entuziasm;

-        Abilități bune de organizare și gestionare a timpului;

-        Capacitatea de a lucra bine atât individual cât și în echipă;

Beneficii

-        Salariu motivant;

-        Program de lucru flexibil (de luni până vineri);

Descrierea companiei

Firmă subcontractoare Cargus.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 266802258