2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Suceava
  6. Service auto - Marginea
Postat 08 aprilie 2024

Angajez identificator piese auto/receptioner service Cu EXPERIENTA

Salariu

3 001 - 5 501 lei

Localizare

Marginea

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

S.C. cu vechime in domeniul pieselor auto si al reparatiilor auto ,angajeaza identificator piese auto/recepționer auto , pentru punctul de lucru din com. Marginea. jud Suceava

Descrierea jobului:

Identificarea reperelor de piese auto în programe specializate, la solicitarea clientilor,mecanicilor.

Operarea comenzilor facute in magazin, telefonic de catre clienti

Ofertarea produselor catre clienti;

Consilierea tehnica a clientilor si implicarea directa în promovarea ofertei facute.

Cerinte:

-cunostinte de operare a MS Office si programe de identificare piese auto;

-experienta in lucrul cu clientii

-abilitati de organizare si planificare a timpului de lucru;

-abilitati bune de comunicare;

-apacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii.

Oferim

-program de lucru fix.

-salariu motivant (IN FUNCTIE DE CUNOSTINTE) FIX SAU FIX plus procent din vanzari.

-ambient placut si comfort la locul de munca.

Localitate

Marginea,

Suceava

Suceava, Marginea
ID: 220788335