2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bacau
  6. Service auto - Bacau
Postat 14 aprilie 2024

Angajez Mecanic Auto

Salariu

4 000 - 10 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Angajăm MECANIC AUTO cu experiență în domeniul reparațiilor auto.

Cum știi dacă ești potrivit pentru acest post?

Nivel de studii: minim liceu/școală profesională;

Trebuie să ai minim un an de experiență pe o poziție similară/activități similare din domeniul reparațiilor auto multimarcă;

Câteva puncte forte: seriozitate, implicare, inițiativă, punctualitate, abilitatea de a lucra în echipă și abilități organizatorice;

Perseverență în îndeplinirea task-urilor și obținerea rezultatelor.

Beneficiile locului de muncă sunt:

Mediul de lucru atractiv, condiții similare cu cele Germane;

Condiții de lucru la standard de reprezentanță auto;

Salariu lunar motivant, fix sau la procent;

Program de L-V 08:30-17:30

Iată câteva responsabilități pe care o să le ai:

Vei efectua lucrările de reparații auto repartizate de către responsabilul de atelier;

Vei face lucrări de întreținere, diagnoză și reparații la autoturisme multimarcă;

Vei stabili care este necesarul de piese de schimb și vei da comanda către manager;

Vei anunța șeful de service de orice alte probleme apărute ulterior;

Vei răspunde de calitatea lucrărilor executate;

Vei răspunde de propria echipă dacă alegi să devi partener.

Te așteptăm la interviu, sună sau aplică pentru postul de MECANIC AUTO!

07********74

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 265884060