2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Suceava
  6. Personal Fast Food - Mereni
Postat 21 aprilie 2024

Angajez personal fast food

Localizare

Mereni

Restaurant fast-food "Lumea gourmanzilor" angajează personal fast food fete sau băieți.

Responsabilități: pregătirea ingredientelor, prepararea salatelor, sosurilor și a altor preparate, asamblarea produselor, servirea clienților

Cerințe: rapiditate, atenție la detalii, amabilitate, abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic, menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară

Se oferă salariu motivant și bonusuri în funcție de performanțe.

Mai multe detalii la numărul de telefon din anunț sau direct la locația noastră din Mereni Calea Sucevei 268.

Localitate

Mereni,

Suceava

Suceava, Mereni
ID: 269337826