2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti - Ilfov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti
  7. Tamplari si montatori mobilier - Sectorul 2
Postat 25 aprilie 2024

Angajez Tamplar PAL

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: ro34599487

Suntem o firma de productie publicitara si ne extindem pe zona de mobilier rezidential si comercial. Producem totul la noi avand CNC uri, Circular vertical, Masina cant Felder, Scule Festool

Candidatul Ideal

Cerinte

  • Cunoasterea domeniului

  • Seriozitate

  • Dorinta de perfectionare

  • Inventiv

  • Capacitatea de a lucra in echipa

  • Experienta de minim 1 an in domeniu

  • Permis categoria B constituie un plus

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Prelucreaza lemn/mdf conform schitelor

  • Asambleaza si montaza in locatie

  • Prelucreaza lemn pe utilajele specifice (in functie de nivelul de pregatire si experienta)

Beneficii: salariu negociabil in functie de cunostintele in domeniu intre 3500-6000 lei

  • Prime de sarbatori

  • Diurna pentru deplasari

  • Ore suplimentare platite

  • Conditii foarte bune de lucru

  • Aproape de Metrou Iancului

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 268906150