2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Prahova
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iordacheanu
www.beldeny.ro
Postat 03 mai 2024

Angajez Vanzatoare magazin materiale de constructii & scule

Salariu

2 600 - 3 500 lei

Localizare

Iordacheanu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Beldeny Iordacheanu angajeaza vanzator cu responsabilitati de ajutor gestionar pentru magazin desfacere materiale pentru constructii si bricolaj

Locatie: Prahova, Iordacheanu, str. Principala, nr.13

Cerințe:

  • Experiență în vânzări minim 2-3 ani în domeniul construcției reprezinta un avantaj

  • Cunoștințe de operare calculator

  • Cunostinte intocmire documente

  • Experienta anterioara cu materiale pentru constructii constituie un avantaj

  • Abilități de comunicare și negociere, putere de convingere

  • Abilități de organizare și prezentare

  • Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu cei actuali

  • Spirit de echipă

  • Sa fie perseverent, implicat si dispus sa invete

  • Sa stie sa zambeasca, sa fie amabil si politicos

Condiții:

  • Salariu fix

  • Atmosfera de lucru placuta

  • Bonusuri în funcție de performanță

  • Salariu atractiv.

  • Salariu: incepand de la 3000 lei, in functie de experienta si competente.

Responsabilități:

- va receptiona fizic marfa primita de la furnizori

- Etichetarea si aranjarea produselor in magazin si depozit

- Pregatirea coletele pentru livrare

- va urmari evolutia stocurilor din gestiune si va pregati comenzi catre furnizori

-Relationarea cu clientii

-(nu necesită muncă fizică, majoritatea marfii este alcatuita din produse marunte)

Cerem și oferim seriozitate!

Localitate

Iordacheanu,

Prahova

Prahova, Iordacheanu
ID: 266729040