2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 14 aprilie 2024

Anunț Angajare Agent Imobiliar - Agenția Imobiliară Express Casa, Iași

Salariu

2 200 - 10 000 lei

Localizare

Iasi

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 35528956

Vrei să îți începi cariera în imobiliare? Agenția Imobiliară Express Casa din Iași te așteaptă să te alături nouă! Căutăm un agent imobiliar energic și motivat, dornic să evolueze într-un mediu dinamic și plin de provocări.

Ce căutăm:

  • Persoană proactivă, cu abilități excelente de comunicare și dorința de a învăța.

  • Permis de conducere categoria B; constituie un avantaj dacă deții și autoturism.

  • Nu este necesară experiența în domeniu; căutăm cineva cu voința de a reuși și de a se dezvolta profesional.

Responsabilități:

  • Intermedierea tranzacțiilor imobiliare și asistență pentru clienți.

  • Evaluarea proprietăților și pregătirea documentației necesare.

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții.

Oferim:

  • Un mediu de lucru energic și suport pentru dezvoltarea ta profesională.

  • Posibilitatea de a crește în cadrul companiei și de a-ți construi o carieră de succes în imobiliare.

Trimite-ne CV-ul tău, completat cu o fotografie recentă și arată-ne că ești candidatul pe care îl căutăm!

Fii parte din parcursul nostru către succes!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 267218210