2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bacau
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bacau
Postat 01 aprilie 2024

Anunt angajare carmangerie

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Bacau

Cautam o persoana dinamica si orientata catre clienti pentru a se alatura echipei noastre in calitate de vanzator/vanzatoare la magazinele noastre de carmangerie La Costache din Bacau.

Daca esti entuziast/a, comunicativ/a si pasionat/a de domeniul vanzarilor, te asteptam sa aplici.

Responsabilitatile includ: asistarea clientilor, gestionarea stocului, receptia marfii, intocmirea comenzilor si mentinerea ordinii in magazin. Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Oferim un mediu de lucru dinamic si oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 268360464