2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
Postat 19 aprilie 2024

Anunt angajare: Intretinere fantani arteziene

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem SMI GLOBAL TOOLS din BUCURESTI si din 2015 oferim clientilor nostri servicii de consultanta specializata, mentenanta, proiectare si montaj profesional pentru toata gama de echipamente pentru utilarea sau modernizarea de fantani arteziene

SMI Global Tools SRL recrutează in vederea angajării de personal pentru urmatoarea pozitie: intretinere fantani arteziene.

Descrierea postului: intretinere fantani arteziene Bucuresti. Lucrari curente : curatat bazin, curatat si reglat duze, curatat filtre, pompe, reglat si curatat proiectoare, intretinere companente etc. Permisul de conducere categoria B este necesar pentru deplasare intre locatii.

Locația și programul de lucru : activitatea se desfasoara pe teren, program de lucru in schimburi: 9:00-17:00/ 17:00-01:00.

Oferta: contract individual de munca, tichete de masa, salariu atractiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269228249