2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 5
Postat 28 aprilie 2024

Anunț de angajare

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: ro31198863

Atelierul Floral "Andra Iatan" caută să își completeze echipa! Suntem în căutarea unei persoane pasionate și creative care să se alăture echipei noastre pentru a crea aranjamente florale deosebite și a oferi clienților noștri experiențe memorabile.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul floral este un avantaj, dar nu este obligatorie.

- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și agitat.

- Creativitate și atenție la detalii.

Responsabilități:

- Crearea și asamblarea aranjamentelor florale conform cerințelor clienților.

- Consilierea clienților în alegerea aranjamentelor potrivite pentru diferite ocazii.

- Menținerea curățeniei și ordinei în atelier.

Dacă sunteți pasionat de flori frumoase și doriți să faceți parte dintr-o echipă entuziastă, sunați la numărul de telefon (07********37) şi trimiteti CV-ul pe whatsapp.

Alătură-te echipei noastre și adu frumusețea naturii în viețile oamenilor împreună cu noi la Atelierul Floral "Andra Iatan"!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 266422132