2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 1
Postat 22 aprilie 2024

Anunț de Angajare: Electrician Calificat

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 46495633

Descriere

Compania Noastră

Suntem o companie de prestigiu în domeniul instalațiilor electrice, cunoscută pentru calitatea serviciilor noastre și pentru echipa noastră de profesioniști dedicată.

Căutăm

Un electrician calificat cu experiență, pasionat de meseria sa și gata să se alăture echipei noastre. Candidatul ideal este o persoană responsabilă, cu abilități tehnice solide și o atitudine orientată către rezolvarea problemelor.

Responsabilități

Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor electrice

Citirea și interpretarea planurilor și schemelor electrice

Respectarea normelor de sănătate și securitate în muncă

Colaborarea eficientă cu colegii și clienții

Cerințe

Certificat de calificare ca electrician

Experiență de minim 2 ani în domeniu

Cunoștințe solide despre sistemele electrice și standardele de siguranță

Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient

Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)

Oferim

Salariu competitiv și beneficii

Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă

Mediu de lucru sigur și plăcut

Echipă suportivă și profesionistă

Aplicați acum!

Trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de email sau prin intermediul whatssap la numarul de telefon din anunt.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 264603954