2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Timis
  6. Asistent manager si secretariat - Timisoara
Postat 17 aprilie 2024

Asistent Manager

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Timisoara

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31065972

Descriere

Anunț Angajare Asistent Manager, în Timisoara,

Suntem o companie de succes în căutare de angajati entuziasti, talentați și motivați pentru a se alătura echipei noastre din Timisoara. Dacă aveți abilități excelente de comunicare, stapaniti la nivel mediu limba engleza, va descurcati cu programele de baza ale calculatorului, word, excell, și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Responsabilități:

  • Centralizarea contractelor si a facturilor companiei.

  • Urmarirea platilor si a incasarilor.

  • Prezentarea produselor/serviciilor noastre și oferirea de soluții personalizate în funcție de nevoile clienților.

  • Intocmire oferte personalizate.

  • Monitorizarea și urmărirea tendințelor de piață și a concurenței pentru a rămâne la curent cu evoluțiile din domeniu.

  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a dezvolta și implementa strategii de vânzări si dezvoltare eficiente.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în management/secretariat/administrativ.

  • Abilități de comunicare excelente și abilitatea de a crea conexiuni puternice cu membrii echipei, clienti si furnizori.

  • Orientat către rezultate și capabil de a lucra sub presiune pentru atingerea obiectivelor.

  • Abilități bune de rezolvare a problemelor.

  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta constant în domeniu.

Beneficii:

  • Pachet salarial , inclusiv bonusuri în funcție de performanțele companiei.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru dinamic și susținător.

  • Training și resurse pentru a vă ajuta să aveți succes în vânzări.

  • Posibilitatea de a urca in cariera pe diferite posturi care vor fi creeate sau eliberate in companie.

Dacă sunteți în căutarea unei oportunități de carieră motivante și credeți că aveți ceea ce este nevoie pentru a avea succes, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție . Vă rugăm să menționați în subiectul scrisorii "Aplicare Asistent Manager - Timisoara".

Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate. Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre dumneavoastră și să discutăm despre potențialul dumneavoastră de a face parte din echipa noastră.

Renenergy, www,renenergy.ro

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269152240