2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 4
Postat Azi la 09:56

Asistent manager | contabilitate primara

Salariu

4 000 - 4 300 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO43476815

Descriere

Angajăm Asistent Manager/Contabilitate Primară

Locație: Monaco Towers

Descrierea postului:

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și motivate pentru a se alătura echipei noastre în rolul de Asistent Manager/Contabilitate Primară. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide de contabilitate primară și va fi dornic să învețe și să se dezvolte în mod continuu pe plan profesional și personal.

Responsabilități:

Contabilizează și emite facturile pentru clienții interni și externi utilizând programul de facturare;

Înregistrează incasările și plățile în lei/valută conform extrasului de cont;

Operează incasările și plățile;

Înregistrează facturile de la furnizorii interni și externi;

Înregistrează intrările de marfă pe baza documentelor primite (facturi interne, facturi externe, DVI);

Întocmește săptămânal lista facturilor emise și neîncasate;

Reconciliază soldurile clienților/furnizorilor (confirmări de solduri, verificare fise de cont);

Realizează operarea zilnică a facturilor emise, a încasărilor și a plăților în avans;

Verifică zilnic soldurile din conturi bancare și casă;

Gestionează și întocmește contracte;

Încadrează corect documentele contabilizate pe venituri și cheltuieli;

Întocmește rapoarte diverse pentru management;

Realizează oferte pentru management;

Respectă cu strictețe procedurile de lucru;

Răspunde de respectarea normelor legale privind secretul și confidențialitatea datelor și informațiilor.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;

Mediu de lucru dinamic;

Echipă tânără și motivată.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă, orientată către rezultate și dornică să se alăture unei echipe dinamice, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 262037229