2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Constanta
  6. Altele - Ovidiu
Lukton Utilaje
Postat 03 mai 2024

Asistent Manager cu constinte de contabilitate

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Ovidiu

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalCUI / CIF: 40293007

Candidatul ideal este o persoana ce detine cunostinte de contabilitate primara, este dinamica, dornica sa invete si sa se dezvolte pe plan profesional si personal.

Descrierea jobului:

Contabilizeaza si emite facturile pentru clientii interni prin crearea lor in programul de facturare SmartBill

Inregistreaza facturi de prestatii furnizori interni si externi;

Inregistreaza intrari de marfa in baza documentelor primite (facturi interne, facturi externe, DVI);

Reconciliere solduri clienti/furnizori (confirmari de solduri, verificare fise de cont);

Operarea zilnica a facturilor emise, a incasarilor pe facturi si in avans;

Gestionare si intocmire contracte; Incadrarea corecta a documentelor contabilizate pe venituri și cheltuieli;

Intocmire rapoarte diverse catre management;

Raspunde de respectarea normelor legale privind secretul si confidentialitatea datelor si informatiilor;

Beneficii: Mediu de lucru placut, dinamic, echipa tanara.

Progam 8-16 luni vineri

Punctul de lucru este situat la intrare in Ovidiu(Celsy)

Oferim transport pana la punctul de lucru.

Localitate

Ovidiu,

Constanta

Constanta, Ovidiu
ID: 263494682