2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Buzau
  6. Asistent manager si secretariat - Buzau
Postat 11 aprilie 2024

Asistent Manager HOTEL AVENUE

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Căutăm o persoana profesionista dedicata și organizata pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Asistenta manager.

Responsabilități:

  • Pregătirea documentelor lunare

  • Respectarea strictă a procedurilor interne ale companiei.

  • Menținerea unei relații profesionale cu clienții și furnizorii.

  • Administrarea eficientă a tuturor documentelor și corespondenței firmei.

  • Monitorizarea și asigurarea conformității cu normele și reglementările relevante.

  • Rezolvarea proactivă a problemelor administrative și logistice.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul administrativ/birou.

  • LIMBA ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL - OBLIGATORIU

  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a respecta termenele limită strânse.

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.

  • Cunoștințe solide de utilizare a pachetului Microsoft Office.

  • Cunostinte de contabilitate primara

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.

  • Mediu de lucru profesional și susținător.

  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă vă încadrați în această descriere și sunteți pregătit să vă alăturați unei echipe dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul de e-mail.

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 267428679