2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Braila
  6. Asistent manager si secretariat - Braila
Postat 29 aprilie 2024

Asistent Marketing și Administrativ

Localizare

Braila

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO24108191

Descriere

Compania ROMSALES DISTRIBUTION SRL angajează!

Suntem în căutarea unui Asistent Marketing cu aptitudini administrative pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Acest rol oferă o oportunitate unică de a combina creativitatea și expertiza în marketing cu competențe solide organizatorice și administrative.

Responsabilități:

- Colaborarea în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing;

- Coordonarea campaniilor publicitare, monitorizarea și raportarea rezultatelor;

- Gestionarea conținutului pentru website și rețele sociale;

- Asistență în organizarea de evenimente și promoții;

- Administrarea bazei de date a clienților și comunicarea periodică cu aceștia;

- Realizarea sarcinilor administrative, inclusiv programări, întocmire rapoarte și gestionarea corespondenței;

- Sprijinirea echipei de vânzări cu materiale promoționale și prezentări;

- Asigurarea suportului logistic pentru departamentul de marketing.

Cerințe:

- Experiență în marketing sau într-un post similar;

- Capacități excelente de comunicare și scriere;

- Organizare, atenție la detalii și abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;

- Cunoștințe de MS Office și familiarizare cu platformele digitale de marketing;

- Abilitatea de a lucra atât independent cât și în echipă;

- Diploma de licență în marketing, comunicare sau domeniu relevant.

Oferim:

- Un mediu de lucru stimulativ cu oportunități de dezvoltare profesională;

- Pachet salarial competitiv;

- Echipă de suport dedicată și dinamică.

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa email: contact romsales.ro până la data de [10/05/2024].

Vă așteptăm să vă alăturați echipei [ROMSALES DISTRIBUTION] și să contribuiți la succesul nostru continuu!

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 255058711