2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Prahova
  6. Personal medical - Ploiesti
Postat 01 mai 2024

Asistent Medical Clinica Stomatologica

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Cautam o persoana dinamica, ambtioasa si implicata pentru a face parte din echipa noastra.

Conditiile pentru a candida la acest post sunt urmatoarele:

  Absolvirea unei scoli de AMG;

  Autorizatie de libera practica;

  Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj;

  Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Responsabilitati:

Asista si ofera suport medicului in cabinet;

 Completeaza fisele medicale la indicatiile medicului;

Asigura operatiunile de curatare, dezinfectie si sterilizarea instrumentarului;

Intretine ordinea si curatenia din cabinet;

Asigura necesarul de materiale si consumabile in cabinet.

Beneficii:

  Salariu atractiv 3000-5000 Lei;

  Integrare usoara;

  Training.

Daca esti interesta de acest  job/loc de munca si iti doresti sa beneficiezi de posibilitati reale de dezvoltare personala, asteptam CV-ul tau

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269460789