2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Pantelimon
Postat 22 aprilie 2024

ASISTENT MEDICAL - Spitalul Sfantul Sava - Pantelimon, Ilfov

Salariu

7 800 - 8 000 lei

Localizare

Pantelimon

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program de lucru in ture

Spitalul Sfantul Sava din Pantelimon - jud. Ilfov angajeaza ASISTENTI MEDICALI.

Beneficii:

- salariul brut 8000 lei cu sporuri incluse .

- transport gratuit de la metrou Republica;

Cerinte:

- experienta de lucru intr-un spital.

- abilitati bune de prioritizare, rigurozitate si atentie la detalii;

- deschidere in relatia cu pacientii - rabdare, respect, prezenta de spirit;

- abilitati de lucru in echipa;

- disponibilitate de lucru in ture de zi si de noapte  ( tura zi , tura noapte , liber , liber );

- aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile;

- experienta in domeniu de minim 2 ani.

Responsabilitati:

- ofera suport administrativ medicilor ( fise pacienti . .);

- efectueaza interventii medicale specifice (recoltari, teste rapide, injectii .)

Relatii la numarul de telefon: 0722 337 666

Localitate

Pantelimon,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Pantelimon
ID: 258654335