2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Arad
  6. Operatori utilaje - Arad
Astra Rail Industries - Arad
Postat Azi la 09:27

Astra Rail Industries ARAD angajeaza - Operator CNC

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Astra Rail Industries ARAD – parte a grupului Greenbrier, angajeaza Operator CNC!

Responsabilitati:

  • Prelucreaza reperele cu ajutorul masinilor cu comanda numerica in scopul realizarii de repere si  subansamble;

  • Adapteaza programul si selecteaza parametrii optimi ai masinii;

  • Supravegheaza senzorii de avertizare a eventualelor erori in timpul functionarii;

  • Urmareste permanent alimentarea cu utilitati a masinii , precum si functionarea la parametrii optimi.

Educatie: Scoala Profesionala sau Curs Calificare.

Experienta: 3 luni in domeniul operare masini.

Ce iti oferim:

  • Transport asigurat de catre Companie;

  • Bonus de recomandare;

  • Prima de instalare;

  • Tichete de masa in valoare de 30 ron/zi;

  • Pensie privata – Pilon III;

  • Abonament servicii medicale private;

  • Bonusuri de vacanta si Sarbatori legale.

Ne poti contacta la numerele de telefon din anunt sau direct la sediul nostru din Arad, Calea Aurel Vlaicu, Nr. 41-43.

Vrei sa stii mai multe despre Greenbrier? Te invitam sa ne descoperi accesand link-ul din descrierea companiei.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 257856980