2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Radauti
pascal
Postat Azi la 05:42

Atlantis Gold LUX angajează personal:

Salariu

3 200 - 4 500 lei

Localizare

Radauti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal;

Persoană deschisă,pozitivă,integră,corectă;

Bune abilități de comunicare cu clienții și capacitatea de a trata clienții intr-un mod profesionist și putere de convingere;

Experiența pe o poziție asemănătoare constituie un avantaj;

Studiile superioare constituie un avantaj;

Responsabilități:

Consilierea clienților;

Prezentarea ,promovarea și vânzarea produselor bijuteriilor din aur,argint și a bijuteriilor cu diamante!

Realizarea receptiei mărfii;

Realizarea operațiunilor de contabilitate primară,gestiunea mărfii;

Participarea la inventarele periodice;

Menținerea unui mediu de lucru profesionist,ordonat;

Experiența în același domeniu de activitate (domeniul bijuteriilor din aur,argint )vă va propulsa la un salariu extrem de motivant (minim 3000 lei pentru consilier vânzari)!

Localitate

Radauti,

Suceava

Suceava, Radauti
ID: 255052413