2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bacau
  6. Service auto - Bacau
Postat 27 aprilie 2024

Auto Mecanic Olanda

Salariu

2 000 - 3 500 €

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Cerințele postului;

Responsabilități ta :

- Efectuarea lucrărilor de reparații auto repartizate de către responsabilul de atelier stabilite conform comenzilor deschise.

- Diagnosticarea defecțiunilor electrice, stabilirea diagnosticului și identificarea pieselor care necesită înlocuire.

- Dezasamblarea unor piese mecanice.

- Înlocuirea ambreiajelor, frânelor, cutiilor de viteze, motoarelor.

- Repararea sistemului de evacuare, a suspensiei.

- Realizarea reparațiilor necesare mijloacelor auto.

- Alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior.

Cerințe ta :

- Experiență în domeniu sau Diplomă în mecanică

- Experiență de cel puțin 5 ani

- Abilitatea de a lucra independent și în echipă

- Disponibilitate și interes de colaborare pe termen lung

- Cunoștințe de limba Engleză / Germana la nivel conversațional. ( Nu este necesar ).

Vei beneficia de :

- Avantajoasa salarizare

- Asigurări (medicală, în caz de accident);

- Cazare oferit cu : Internet, mașină de spălat haine, uscător de rufe, apă, gaz și electricitate.

- 3 mese pe zi asigurat de angajator.

- Plata salariului pe lună, în contul bancar deschis în euro

- Loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat; Fără intermediari, direct cu compania.

Dacă sunteți interesat, contactați-ne, Prin telefon este cel mai rapid !!

Contactează-ne la 0031-630041390

Alătură-te echipei noastre, Va asaptem

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 265416731