2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
Postat 23 aprilie 2024

Barista Tucano Coffee

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul Ideal

Îți place să ieși cu prietenii în oraș? La o cafea, o limonadă sau poate ai poftă de un cheesecake?

Alegi un loc unde servirea să fie impecabilă, produsele delicioase și vibe-ul bun?

Ce spui să fii tu cel care oferă o experiență de vis, celor ce vor să petreacă timp frumos cu prietenii?

Tucano Coffee - rețeaua internațională de Coffee shop-uri ce promovează filosofia de Love&Peace&Coffee în întreaga lume, caută noi colegi cu rol de BARISTA.

Descrierea jobului

Cum arată candidatul ideal?

- Persoană responsabilă și atentă la detalii;

- Orientat către nevoile oaspeților și bunăstarea acestora;

- Entuziasmat, creativ și cu gândire out of the box;

- Sociabil și dornic să facă parte dintr-o super echipă;

- Deține cunoștințe de limba engleză - nivel conversațional;

- Experiența în domeniu constituie un avantaj, însă dorința de dezvoltare este un MUST!

Descrierea companiei

Care sunt sarcinile tale?

- Preluarea comenzilor oaspeților;

- Prepararea și servirea produselor, conform standardelor companiei;

- Promovarea produselor și ofertelor actuale;

- Menținerea curățeniei la locul de muncă;

- Efectuarea inventarierii lunare;

- Participarea la training-uri de dezvoltare continuă în domeniul cafelei de specialitate.

Ce iti oferim?

- Salariu competitiv;

- Comision din vânzări;

- Training;

- Echipă prietenoasă;

- Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Dacă te regăsești în cele de mai sus, nu ezita să aplici și te invit la o cafea să discutăm mai multe detalii :)

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269097194