2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 2
Postat 02 mai 2024

Barman cu experiență care dorește sa creeze băuturi delicioase

Salariu

2 700 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Full time

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Te invitam sa faci parte din echipa noastră!

Căutăm Barman cu experiență care dorește sa creeze băuturi delicioase pentru clienții noștri.

Suntem activi de peste 21 ani, perioada în care am reușit sa deschidem 8 puncte de lucru cu oameni implicați și organizați.

Ne-am format valori puternice după care ne ghidam și de care ținem cont indiferent de situație.

Printre responsabilitățile rolului de Barman se enumera:

Lucrul în echipa

Adaptarea la cernitele locului de munca

Prepararea corecta a produselor de Bar

Respectarea procedurilor si regulamentului de ordine interioară

Menținerea curățeniei spațiului de lucru

Salariu incepand de la 2700-3500 lei in intregime pe cartea de munca, tipsul este separat

Oferim condiții bune de munca, avem o echipa tânără si implicată care așteaptă colegi la fel de implicați si responsabili

Iti oferim tot suportul nostru pentru a creste împreuna pentru ca ne dorim o echipa responsabila și bine organizata pentru a putea lucra în cele mai bune condiții.

Dacă consideri ca ești persoana potrivită pentru acest rol, te așteptăm la un interviu pentru a ne cunoaște mai bine.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 236522423