2. Locuri de munca
  3. Cosmeticieni - Frizeri - Saloane
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 4
angajari.twentytopmodels
Postat Azi la 08:32

Beauty Advisor Modele

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3Recrutare la distantaCUI / CIF: 49740567

Ești pasionată de lumea frumuseții și ai abilități remarcabile în domeniul machiajului și al îngrijirii pielii? TwentyTopModels te invită să te alături echipei noastre ca Beauty Advisor pentru Modele!

Responsabilități:

• Consultarea modelelor în privința necesităților lor de frumusețe și stil personal.

• Crearea și implementarea de programe personalizate de îngrijire a pielii și machiaj pentru a îndeplini cerințele specifice ale fiecărei modele.

• Demonstrarea și aplicarea competentă a produselor de machiaj și îngrijire a pielii.

• Oferirea de sfaturi și trucuri pentru îngrijirea pielii și machiajul de înaltă calitate.

• Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura că aspectul și machiajul modelelor sunt conforme cu cerințele proiectelor.

• Abilități excelente de comunicare și de consultanță pentru a înțelege și a satisface nevoile individuale ale modelelor.

• Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiplele sarcini simultan.

• Pasiunea pentru industria modei și tendințele în machiaj și îngrijirea pielii.

• Flexibilitatea în program, având în vedere că uneori proiectele pot necesita ore neregulate.

Beneficii:

• Oportunitatea de a lucra cu modele de top și de a contribui la crearea unor aspecte spectaculoase.

• Dezvoltarea profesională continuă prin accesul la cele mai recente tendințe și tehnici în domeniul frumuseții.

• Mediu de lucru dinamic și stimulant, într-o echipă dedicată și creativă.

Dacă ești o persoană entuziastă, creativă și orientată către detalii, TwentyTopModels te invită să te alături echipei noastre în calitate de Beauty Advisor pentru Modele!

Îți așteptăm cu nerăbdare aplicația!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270203131