2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 2
Andrei Costache
Postat 24 mai 2024

BGS tehnician sisteme de securitate pentru Bucuresti - OFERIM CAZARE

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Tehnician Sisteme de Securitate dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. BGS Grup este un lider în domeniul securității și căutăm o persoană talentată și pasionată care să contribuie la succesul nostru continuu. Activitatea principala se va desfasura in Bucuresti si OFERIM CAZARE pentru candidatii din afara Bucurestiului.

Program de lucru: luni - vineri

Locul muncii: Bucuresti

Cerințe:

  • Experiență anterioară în instalarea și întreținerea sistemelor de securitate.

  • Cunoștințe solide în domeniul tehnologiilor de securitate, inclusiv camere de supraveghere, sisteme de alarmă și control acces.

  • Comunicare eficientă și abilități interpersonale pentru colaborarea cu clienții și echipa internă.

  • Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra independent.

Oferim:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • cazare in Bucuresti pentru candidatii din provincie;

  • salariu atractiv;

  • bonuri de masa;

  • stabilitatea locului de munca;

  • posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Instalarea, configurarea și întreținerea sistemelor de securitate, inclusiv camere de supraveghere, sisteme de alarmă și control acces.

  • Diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice ale echipamentelor de securitate.

  • Testarea periodică a sistemelor pentru a asigura funcționarea corectă.

Descrierea companiei

BGS Grup este lider pe piata din Romania in domeniul securitatii private, specializat in furnizarea de servicii de paza si proectie, incluzand paza umana, monitorizare video, alarme si sisteme de securitate, consultanta in domeniul securitatii si multe altele. Suntem cunoscuti pentru profesionalismul si fiabilitatea serviciilor noastre, avand o echipa bine pregatita si folosind tehnologii moderne pentru a asigura protectia clientilor nostri. In calitate de angajator, ne evidentiem prin angajamentului nostru fata de bunastarea si dezvoltarea personala si profesionala a echipei. Cu o cultura organizationala orientata catre oameni si valori precum integritatea si profesionalismul, BGS ofera un mediu de lucru stimulant si sustinator angajatilor. Promovam o cultura a recunoasterii si aprecierii, incurajand contributia individuala si colaborarea in echipa.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270024903