2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Valcea
  6. Operatori productie, confectioneri - Ramnicu Valcea
boromir
Postat 26 aprilie 2024

BOROMIR IND SRL angajeaza Operatori la fabricarea produselor fainoase

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

SC BOROMIR IND SRL angajeaza Operatori la fabricarea produselor fainoase

Candidatul Ideal

Studii medii sau calificare (constituie avantaj);

Seriozitate si responsabilitate;

Rapiditate, dexteritate;

Program de lucru în 3 schimburi;

Descrierea jobului

Executa operatiuni de ambalare si etichetare a produselor;

Ajuta la pregatirea si divizarea ingredientelor;

Ajuta la modelarea si divizarea aluatului;

Participa la operatiuni de incarcare-descarcare a materiei prime, materiale si produse finite;

Efectueaza operatii conform tehnologiilor de fabricatie si instructiunilor de lucru;

Efectueaza curatenia in zona de lucru si a echipamentului din dotare;

Respectă regulile referitoare la igiena, echipare, comportament si executarea obligatiilor de munca.

Beneficii:

Salariu motivant (salariu net incepand de la 3000 lei )

Mediu de lucru stabil ;

Decontarea integrala a transportului; asigurare privata de sanatate.

Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa noastra, contactati-ne telefonic la nr. de tel. 0374407725 sau la sediul nostru Mun. Rm Valcea, Str. Targului, nr. 2, Jud. Valcea.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 209177922