2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Brasov
Postat 19 aprilie 2024

Broker Imobiliar

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2Recrutare la distantaCUI / CIF: ro28296926

Ai spirit antreprenorial si iti place interactiunea cu oameni noi? Daca ai deja experienta dobandita in domeniul imobiliar, atunci ne-ar placea sa te cunoastem.

Descrierea jobului

Analiza si cunoasterea pietei imobiliare din judetul Brasov

Consultanta imobiliara

Identificarea nevoilor clientilor

Promovarea conceptului firmei

Facilitarea negocierilor dintre cumparator si vanzator

Responsabilitati

Prospectarea pietei si a clientilor

Captarea si listarea proprietatilor pe website și portaluri de profil

Sprijinirea si intermedierea procesului de vanzare/ cumparare/ închiriere

Dezvoltarea portofoliului companiei

Cerinte

Promptitudine in realizarea sarcinilor, abilitati de munca in echipa

Cunostinte Microsoft Office nivel mediu

Seriozitate si responsabilitate, atitudine proactiva si pozitiva

Engleza nivel conversational

Experienta acumulata in mediu profesional de minim 1 an

Spirit antreprenorial (incasarile tale vor fi direct proportionale cu volumul individual de tranzactii)

Persoana perseverenta, dinamica, intreprinzatoare, adaptabila si comunicativa

Abilitati excelente de organizare, planificare si gestionare a timpului de lucru

Atitudine pro-client

Rezistenta la stres

Posesor permis auto, eventual si masina

Eleganta in tinuta, in comunicare si in atitudine.

Experianta constitua un avantaj.

Beneficii

Pachet salarial bazat pe comision:

Colaborare de tip SRL sau angajare prin contract individual de munca

Oferirea unui cadru de munca cu adevarat flexibil

Bonusuri lunare la atingerea targeturilor si bonus extra la depasirea targeturilor

Acces la o bază de date + portofoliu de clienți

Suport tehnic, juridic si managerial

Experiența în domeniu constituie un avantaj!

Accepta provocarea!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 260441310